З Європою в серці

Під таким гаслом розпочався день 20 травня для учнів школи №3-колегіуму. Цікаво, творчо, креативно учні презентували під час Дня Європи різні європейські країни.

У фойє школи кожен клас оформив виставкову композицію. Класні керівники провели інформативні виховні години «Віртуальна подорож по країнах Європи». Підводячи підсумки насиченого емоціями та враженнями дня, діти продемонстрували свої знання культури та мистецтва, національних особливостей тої країни, яку вони презентували.

Учасники проекту «Культурно-освітній візит до Європи» поділилися своїми враженнями від подорожі європейськими країнами з учнями 7-х класів під час конференції. Цього ж дня в закладі пройшла учнівська конференція з питання міжнародної інтеграції за участю лідерів учнівського самоврядування міста.

Світлана Гаращенко,
заступник директора школи №3-колегіуму