Безпечне і здорове майбутнє праці

Щороку наприкінці квітня в школі №3-колегіумі традиційно проводяться заходи до Дня охорони праці. Ось і цього року з 22 по 26 квітня в нашому закладі пройшов тематичний тиждень, присвячений Дню охорони праці під девізом «Безпечне і здорове майбутнє праці». З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи щодо профілактики травматизму, виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні правил безпеки життєдіяльності, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, класними керівниками була проведена широка інформаційно-просвітницька кампанія, зокрема, тематичні виховні години. Під час цих заходів учні опрацьовували різні питання безпеки життєдіяльності людини. Протягом тижня в шкільній бібліотеці працювала виставка тематичної літератури.

Для працівників школи №3-колегіуму проведено засідання круглого столу, на якому обговорено питання запобігання виробничого травматизму, надання практичної допомоги з охорони праці. Ці питання розглянуті на апаратних навчаннях для вчителів та на нараді при директорові.