Імідж освіти Черкащини

9 квітня на базі комунального навчального закладу “Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» розпочала роботу щорічна традиційна виставка «Інноваційний пошук освітян Черкащини».

З вітальним словом до присутніх звернулися голова Черкаської обласної держадміністрації Олександр Вельбівець, кандидат педагогічних наук, доцент, ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталія Чепурна, заступник начальника управління - начальник відділу інклюзивної, позашкільної освіти та виховної роботи Оксана Сімушіна. Вони вручили нагороди найактивнішим учасникам Міжнародних, всеукраїнських, регіональних виставок.

Пам’ятною відзнакою «ІМІДЖ ОСВІТИ ЧЕРКАЩИНИ» та дипломом нагороджено наш заклад, школу №3-колегіум, за наполегливу організаторську діяльність з інноваційного розвитку освіти Черкащини та популяризацію інноваційної діяльності на міжнародному та всеукраїнському рівнях. Почесну нагороду вручив директору школи №3-колегіуму Тетяні Карло голова Черкаської обласної держадміністрації Олександр Вельбівець.