Атмосфера відкриттів і неймовірних наукових дослідів

Канікули – це час веселощів і нових знайомств, час відпочинку і незабутніх вражень!
   Нещодавно відбулася подорож учнів 6-Б та 6-В класів школи №3-колегіуму до славетного міста Києва. Столиця зустріла екскурсантів яскравим весняним сонечком.

Музей «Експериментаніум» – це навчально-розважальний центр для дітей та дорослих. Постійна експозиція музею «Експериментаніум» налічує більше 250 інтерактивних експонатів і присвячена механіці, оптиці, електриці, магнетизму і акустиці. Саме цей музей і відвідали юні колегіанти.

Шестикласники брали участь у навчально-розважальному хімічному шоу «Реактив шоу». Разом з інструктором діти спостерігали реакції індикаторів на розчини, з'єднували та змішували. Дізнавалися, чи може бути лід «сухим» і чому рідина змінює колір від подиху людини. Із захопленням учні спостерігали, як вибухає кулька в руках «професора хімії», і як він приборкує вогонь у своїй долоні. Але найбільше сподобалася «димова завіса», яку разом з інструктором влаштували наприкінці шоу! Після цього було проведено екскурсію залами інтерактивного музею, де учні ознайомилися з основними поняттями класичної кінематики, механіки, оптики тощо. Після екскурсійної частини діти мали змогу насолодитися роботою всіх експонатів: дзеркального і лазерного лабіринтів, звуковими і світловими ілюзіями, конструктором із бутафорних органів людини тощо. Музей «Експериментаніум» допоміг шестикласникам зануритися в атмосферу відкриттів і неймовірних наукових дослідів.

Діти і дорослі отримали незабутні враження від екскурсії!