Цікава англійська для малюків

Урок англійської мови в 1-А класі школи №3-колегіуму на тему «My Body. Now I can», який нещодавно провела вчитель англійської мови Тетяна Миронюк, був дуже цікавим, адже на початку уроку учнів було введено в мовне середовище за допомогою рольової гри, де вчителем виступав один з першокласників.
Активно використовувались групові та парні методи роботи. Сучасні технології допомагали вчителю заохотити учнів до вивчення англійської мови. Жваво та захоплюючи пройшла робота над проектом. Дітлахи поділились на групи та виготовляли монстрика і фруктове морозиво. Діти цілком розуміли вчителя, що сприяло розумовій діяльності учнів. Школярі продемонстрували вміння працювати в команді та спілкуватись з однолітками, використовувати в мові вивчений матеріал, працювати творчо та динамічно.