Регіональна (не)конференція афілійований mini-EdCamp Nosachiv

Надзвичайно цікавий та корисний досвід участі у якості спікера в програмі підвищення кваліфікації «Регіональна (не)конференція для шкільних педагогів афілійований mini-EdCamp Nosachiv за темою «Педагогіка партнерства у Новій українській школі», що відбулася 16 лютого 2019 року.

Були присутні педагоги з різних міст України. Але об’єднувала нас спільна мета – бажання вчитися, ділитися досвідом та здобути нові, цікаві знайомства. Нестандартна форма проведення дозволяла відвідати декілька локацій одночасно. А «метод вільних ніг» спонукав до того, щоб твій виступ був цікавим для людей, які тебе обрали.

Speedgeeking спікерської паралелі мав на меті коротке представлення себе та свого виступу. А оформлення паспортів із фотографіями «Я у шкільні роки» і «Я зараз» допомогло дізнатися цікавинки про учасників mini-EdCamp. На першому поверсі проходила акція Букккросинг, де ми мали змогу познайомитися з цікавою художньою та науковою літературою учасників та презентувати свою улюблену книгу.

Наталія Маценко,
вчитель початкових класів школи №3-колегіуму