Тиждень іноземних мов

Наприкінці січня у нашому закладі, школі №3-колегіумі, цікаво та змістовно пройшов тиждень іноземних мов. До проведення заходів активно залучилися учні всіх класів, діти взяли участь у виставці плакатів до Дня визволення Сміли «LiberationofSmila».

Протягом тижня малюки 1-х класів створювали «MagicABC» (Магічну абетку). Для учнів початкових класів було проведено «Funday. GamesandActivities» (День ігор).

Учні 4-7-х класів брали участь у конкурсі читців англійської поезії. Під час заходу присутні згадали поезію Генріха Гейне та переглянули відеоролик, створений старшокласниками. Учні 5-х класів з великим захопленням поринули в світ мистецтва під час заходу «У світі поезій Роберта Бернса”. Учні 5-6-х класів залучилися до проведення літерно-мистецького заходу «Shakespearelivesinlanguage» (Шекспір живе у мові), а також мали можливість ознайомитися з цікавими та незабутніми історіями «Storytelling» (англійські історії).

Учні 7-9-х класів спробували себе у ролі перекладачів «BuddyTranslators» (Друзі перекладачі). Знавці мови 9-х класів змагалися на брейн-ринзі «IknowEnglish». Молодь 10-11-х класів продемонструвала свої знання з мови на інтелект-шоу «Подорож Великобританією».

Протягом насиченого та цікавого тижня діти поглибили свої знання з іноземних мов, розвивали навички комунікації, отримали багато позитивних емоцій.