Пам’ятаємо воїнів-визволителів

29  січня 1944 року наше рідне місто Сміла  було  звільнено від нацистських загарбників. Пам'ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе і нині. Подвиг  ветеранів –  еталон мужності, патріотизму, сили волі та справедливості.

У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю загиблих воїнів-визволителів та вклоняємося живим учасникам тих героїчних подій. У школі №3-колегіумі вшанували пам’ять героїв літературно – музичною композицією «А пам’ять священна…». Школярі не тільки прослухали композицію, а й вшанували героїв хвилиною мовчання.

Цього дня в школі працювали тематичні виставки літератури, фотографій. В усіх класах пройшли виховні години, які завершились покладанням квітів до Вічного вогню.

Будемо пам’ятати і не забувати! Добра пам’ять про захисників завжди буде жити в наших серцях.

Любов Полівенко,

завідувач бібліотекою школи №3-колегіуму