Новий рік – чудове свято!

 Новий рік – чудове свято!

 

     Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання - воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року, так його і проведеш.

 

     Не оминув  радісний, святковий настрій і школу №3-колегіум. Напередодні самого Нового року  чарівне дійство завітало до учнів нашої школи. Діти, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній  круговерті. Відомі  казкові персонажі - Дід  Мороз , Снігуронька,   бабуся Ягуся, Снігова королева, Чахлик  і незрівнянні ведучі  завітали в гості до учнів, подарували море емоцій, гарного настрою, пісень та хороводів.

 

     Діти з великим запалом брали участь у  Новорічному дійстві, а після вистави всі із задоволенням переглянули святкові номери від кожного класу.

 

 

     З Новим роком! Нехай цей рік принесе Вам багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла. Нехай він буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями.

 

Наталія Шульгіна,

педагог-організатор школи №3-колегіуму