Я – професіонал, я – вчитель Нової української школи

 Я – професіонал, я – вчитель Нової української школи

 

Щороку восени проходить традиційний освітянський конкурс “Вчитель року”. Так і цієї осені в нашому місті пройшов перший тур цього конкурсу професійної майстерності. Вчителі інклюзивних класів, географії, основ здоров'я, французької мови та предмету «Захист Вітчизни» мали змогу показати свій фаховий рівень, уміння творчо розв'язувати нестандартні ситуації, презентувати власний досвід. Наш заклад, школу №3-колегіум, цього року представляли вчитель географії Лідія Онученко,  вчитель французької мови Світлана Павлик, вчитель основ здоров'я Олена Хлівна, вчитель предмету «Захист Вітчизни» Олег Чуйко та вчитель інклюзивного класу Олена Кирилова. 

            Яскраво, оригінально, креативно, на високому професійному рівні показали себе в цьому конкурсі вчителі школи №3-колегіуму, фіналістами міського етапу стали Олена Хлівна, Олег Чуйко та Олена Кирилова. Цього року конкурс проходив по новому, вчителі на всіх його етапах показували рівень володіння сучасними педагогічними технологіями, онлайн-ресурсами та сервісами. Високоефективними були проведені уроки, побудовані із урахуванням методичних вимог до сучасного уроку, із використанням  інноваційних технологій навчання та мультимедійних засобів. Цікавою була презентація власного педагогічного кредо, представлена у вигляді відеоролика, та в якій проявилась нестандартність мислення з опорою на міцну методичну підготовку кожного педагога. Знання теорії педагогіки та психології показали педагоги під час онлайн-тестування.

            Володіння сучасними інформаційними технологіями наші коллеги презентували через власні блоги в інтернеті, відвідавши які, всі бажаючі можуть дізнатись про систему роботи, цікаві педагогічні знахідки, досягнення та здобутки вчителів-конкурсантів.

Успішно подолали всі випробування першого етапу та стали учасниками обласного етапу конкурсу вчитель основ здоров'я Олена Хлівна та вчитель інклюзивного класу Олена Кирилова, яка змагалась за перемогу з коллегами та вийшла у фінал.                               

На заключному етапі конкурсу, який пройшов 19 грудня в актовому залі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, учителів-конкурсантів привітали начальник обласного управління освіти та науки Валерій Данилевський, директор інституту Наталія Чепурна, голова профспілки працівників освіти області Ольга Желдак.                                                       

На останньому етапі конкурсу наша Олена Вікторівна показала себе як сучасний вчитель, яскрава особистість, фахівець найвищого гатунку, презентувавши себе у виступі «Я – професіонал, я – вчитель Нової української школи». Тому перемога Олени Вікторівни Кирилової  була приємною та радісною, адже вона посіла І місце на обласному етапі конкурсу «Вчитель року-2019».            

            Ми пишаємось тим, що в школі №3-колегіумі працюють такі розумні, сучасні, успішні вчителі! Ми щиро вітаємо нашу Олену Вікторівну із перемогою, бажаємо їй натхнення, творчості, успіхів у щоденній кропіткій праці, радості і задоволення від спілкування з учнями та перемоги у Всеукраїнському конкурсі!

 

Прес-центр школи №3-колегіуму