День української писемності та мови 2018

День української писемності та мови

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Рідна мова – та, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов’їною.

До Дня української писемності та мови учні 8-Б класу школи №3-колегіуму стали учасниками літературної години «Велич нашої мови», яка була проведена спільно з центральною бібліотекою ім. О. Журливої. Колегіанти не тільки дізнались багато нового, а й показали своє вміння декламувати вірші,  дбати про чистоту та красу рідної мови,пам’ятаючи про її вишуканість.

Такі заходи сприяють розвитку у дітей почуття національної гідності, вихованню  любові до національних традицій,  до краси і гармонії рідного слова.

Любов Полівенко,

завідувач бібліотекою школи №3-колегіуму