Діти – це майбутнє України, тому школа №3-колегіум працює над формуванням активної громадянської позиції щодо втілення європейських цінностей у наше життя.

Учні 4-Б класу школи №3-колегіуму під час дистанційного навчання досліджували цю проблему і створили проєкт «Добре діло для природи», в якому виклали свої погляди, розуміння актуальності даного питання:  що конкретно я можу зробити для покращення екології рідного краю.

Напередодні святкування щорічного Дня вишиванки першокласники школи №3-колегіуму вирішили підтримати це чудове свято і вбрались в найкращий національний український одяг – вишиванку.

15 травня, у міжнародний день сім’ї, родини учнів 7-А класу школи №3-колегіуму долучилися до міні-проєкту “Рецепт щасливої сім’ї”.

До відзначення Дня Європи учні 2-В класу школи №3-колегіуму з радістю долучились до проєкту «Народні костюми та прапори країн Європи».

Вміти жити. Вміти діяти. Вміти жити разом. Вміти бути