Актив школи 3-колегіум провели чудову дружню зустріч у стінах рідної школи.

Слово передує всьому, до чого доходить творчість людська. А це значить, що допоки в нас є рідне слово, перед нами є майбутнє, є сподівання і мрії, які можуть бути здійсненними.

Ура! Закінчилася дистанційка! Не потрібно виконувати контрольні роботи!

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.

Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Сьогодні підтримка необхідна нашій країні, саме в цей період потрібна допомога та людяність. З початку війни багато школярів підключилися до волонтерської діяльності.