Безсумнівно, кожен із нас хоч раз у житті замислювався: а що ж таке щастя..

. Одні кажуть, це – фізичний, моральний і соціальний стан людини, за якого вона відчуває внутрішнє задоволення і радість від життя.

Другі, що щастя – коли здійснюються всі мрії. Усі вони стовідсотково мають рацію.

Що ж таке щастя? Які саме фактори впливають на щастя людини? А на щастя школяра?

Саме такі запитання зацікавили учнів 5-Б класу НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів №3-колегіум» Смілянської міської ради Черкаської області.

Пропонуємо вам наш проєкт «Складові щастя»!

Для того, щоб бути успішним і щасливим, людина мусить бути здоровою, а також мають бути здоровими її рідні і близькі.

Нещодавно учениці школи№3-колегіуму Голоднюк Поліна (5-Б клас) та Плічко Поліна (6-Б клас)

Перед літніми канікулами учні школи№3-колегіуму вирішили допомогти нашим воїнам, які перебувають у зоні ООС.

Зазвичай дитинство залишає нам на згадку яскраві спомини.

Ось і закінчився перший навчальний рік наших дітей у школі №3-колегіумі, рік напруженої праці, рік перших успіхів і перших невдач.