Нещодавно до школи №3-колегіуму  з дружнім візитом завітали голова Черкаської обласної громадської організації «Польський культурний центр ім. Кароля Шимановського» Геннадій Ліневич та польська вчителька Наталія Прухняк,

В школі №3-колегіумі методична робота організована на інноваційних засадах, адекватних особистості вчителя. Перевага надається заходам з використанням активних форм роботи, що спонукає до творчості, виробленню активної життєвої позиції.

У освітньому процесі викладачі іноземної мови школи №3-колегіуму значну увагу приділяють формуванню соціокультурної компетентності учнів через використання пошуково-творчих завдань.

Чудове талант-шоу "Запалюємо зірки" відбулося нещодавно у 3-Б класі школи №3-колегіуму. Діти показали всі свої здібності, таланти та творчі родзинки.

На майстер-класі, який вчитель іноземних мов школи №3-колегіуму Людмила Кієнко провела для своїх колег, вона познайомила вчителів з картинками ДРУДЛАМИ (droodles) як з одним із методів розвитку критичного та образного мислення, розвитку говоріння та роботи в групі.

Як заохотити дітей до читання? Одним із засобів роботи на уроках в початкових класах школи №3-колегіуму є «Читання для себе», що входить до складу «Щоденні 5».