14 вересня 2021 року  у школі №3 – колегіумі проведено протипожежне тренування, за участю Харченко Ю.О., провідного інспектора відділу запобігання НС

Напевно, для будь якої людини немає нічого ціннішого за здоров’я. Як казав Сократ: «Здоров’я – не все, але все без здоров’я – ніщо».

Нещодавно пролунав перший вересневий дзвоник, покликав усіх школярів за парти і сповістив про початок нового походу в країну Знань.

Напередодні Дня міста учні 10 класу школи №3 – колегіуму провели пішу екскурсію рідним містом.

Благодатна й щедра на таланти наша рідна Черкащина, зігріта лагідним сонцем, заколисана  буйними  вітрами.

Перші дні у школі для маленьких учнів 1-А класу школи №3-колегіуму видались дуже насиченими, яскравими та захопливими.