24 листопада учениці 10 класу Бондаренко Маргарита та Гаращенко Вероніка взяли участь у обласній конференції «Герої серед нас». Конференція відбулася в онлайн режимі.

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, в який вшановують  подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини.

19 листопада 2021  року в нашому закладі  відбувся захід  присвячений Дню Гідності та Свободи України.

Традиційне та улюблене свято для учнів 1-х класів відбулося  19 листопада в школі №3-колегіумі –  «Посвята в Барвінчата».  Маленькі першокласники стали новими жителями  нашої шкільної родини.

Завершальним етапом проведення Тижня безпеки дорожнього руху стала участь учнів у Національному уроці з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

З 15 по 21 листопада 2021 року в Україні проходить  2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху,  який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання.