Цієї зими стартував один з наймасштабніших проєктів школи №3-колегіуму «New Yeаr and Christmas traditions all over the world», до якого долучилися 79 шкіл з різних країн світу.

Щоб зробити черговий день навчання у школі цікавішим, не потрібно чогось надзвичайного. Створюйте собі свято просто так!
Так, у третьому класі школи №3-колегіуму був «піжамний день».

Напередодні 14 грудня, коли відзначають день Наума, в учнів 1-А класу школи № 3-колегіуму відбулося свято «Посвята в однокашники».

12 грудня, напередодні свята Андрія, учні 2-В класу школи №3-колегіуму, проводили Андріївські вечорниці.

Міжнародний день гір, який відзначається 11 грудня, був встановлений за рішенням 57-ї Генеральної Асамблеї ООН у 2003 році.  Цікавий урок-дослідження, приурочений   Міжнародному  дню гір,  провели учні  6-Б класу  школи №3-колегіуму.

10 грудня учні школи №3-колегіуму взяли активну участь у проведенні Всесвітнього дня футболу.