Найкращі моменти свого життя ми пов’язуємо із ситуаціями, коли існує злагода між людьми, мир і взаєморозуміння. Однак, взаємини між людьми бувають різними.

Як давно читали поезії Павла Тичини?
А учні 5-А класу школи №3-колегіуму поринули у цей безмежний світ краси та тепла на уроці української літератури.

20 березня наш заклад знову зустрічав гостей. До нас з’їхались педагоги з різних куточків України на семінар, який був проведений в рамках кущової сесії – обміну досвідом у рамках концепції реалізації державної політики «Нова українська школа»

Щирим і позитивним настроєм був пронизаний «Урок добра» в 10 класі школи №3-колегіуму. Учні обговорювали крилаті вислови, новели, притчі та казки про добро та висловлювали свої думки з приводу цього.

15 березня в Києві, в НСК «Олімпійський», в рамках міжнародного проекту «Навчаємось разом» пройшов масштабний освітянський захід – міжнародний семінар «День фінської освіти в Україні». Смілянську освітянську спільноту на заході представляли директор школи №3-колегіуму Тетяна Карло та заступник директора Світлана Рогач.

До цьогорічної НЕконференції, що проходила в педагогічному університеті ім. Грінченка за співпраці з кафедрою англійської філології та перекладу, долучилась учитель англійської мови школи №3-колегіуму Наталія Голоднюк.