У бібліотеці школи №3-колегіуму створений куточок історії книги, де зібрано раритетні видання. Особливо цікаво школярам бачити книги, написані на старослав’янській мові

На сьогодні існує безліч класифікацій ігор за різними ознаками, які вчителі початкових класів школи №3-колегіуму творчо використовують під час уроків.

Цікавою формою проектної роботи, яку використовують на уроках в школі №3-колегіумі, є створення та презентація мальованої книжки (лепбука), розробленою групою учнів за прочитаним твором. Привернути увагу учнів до читання дозволяє створення ілюстрацій до вивчених творів і розповідь за ними про твір.

На одному подиху пройшов перший рік навчання у Новій українській школі. За період навчання учні школи №3-колегіуму оволоділи відповідними знаннями,

У школі №3-колегіум приділяється особлива увага роботі бібліотеки як інформаційно-методичного центру, осередку активного спілкування колегіантів із книгою. В нашому закладі проходять різноманітні цікаві і змістовні заходи, в яких реалізується творчий підхід.

...впевнено можна зазначити, що в школі №3-колегіумі вже багато років є чудова тенденція тісної співпраці учня з вчителем. І саме ця співпраця і є головним «секретом» та запорукою успіху.