вчителі школи №3-колегіуму з перших днів навчання широко практикують уроки на свіжому повітрі, які є більш безпечні,

Протягом тижня в школі №3-колегіумі в рамках «Олімпійського тижня» було організовано чимало цікавих заходів:

Традиційно на початку нового навчального року колегіанти проводять День здоров’я, який цього тижня співпав з початком Олімпійського тижня.

Ось і пролунав перший шкільний дзвінок. Цього року поріг школи №3-колегіуму переступило 753 учні. Ми раді вітати наших першокласників

Школа №3-колегіум радо зустріла своїх юних господарів: у сучасних навчальних кабінетах зроблено якісний ремонт, встановлено мультимедійні комплекси, придбано нові меблі, науково-методичну базу поповнено сучасною літературою, педагогічними програмними засобами. Шкільна їдальня чиста та затишна.

Реалізуючи виховний потенціал уроків літературного читання як одного з компонентів соціокультурної компетентності, педагоги постійно доносять дітям, що багатство і розмаїття народної творчості свідчить про мудрість і талановитість великого українського народу та його представників.