До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в школі №3-колегіумі була проведена година-застереження «СНІД: знати, щоб жити».

26 листопада для першокласників школи №3-колегіуму відбулось чудове свято - «Посвята в Барвінчата».
Для того, щоб стати Барвінчатами, дітям потрібно було пройти чимало випробувань і познайомитись та погратися з жителями казкової країни.

На уроках фізики учні школи №3-колегіуму часто експериментують. Що таке маса тіла? Як її можна виміряти? Що таке терези? Про все це колегіанти дізнаються,

Осінь – пора загадкова і таємнича, пора, яка надихає не тільки талановитих майстрів слова, а й учнів школи №3-колегіуму, бо здатна проникати в таємниці людської душі. Свою насолоду від спілкування з невмирущим українським словом передали учасники міського онлайн- конкурсу читців «Поетична скарбниця Смілянщини».

До Дня Гідності та Свободи в школі №3-колегіумі були організовані різноманітні заходи. В усіх класах пройшли історичні хвилинки,

Прагнення до самовдосконалення, самоосвіта є важливими чинниками професійного зростання вчителя. І важливе місце в ньому є участь у конкурсі «Вчитель року», який з 1995 року став традиційним для освітян України.
У міському етапі цьогорічного конкурсу «Вчитель року-2021» брали участь і вчителі школи №3-колегіуму: