Канікули – це час для зміни діяльності, час для відпочинку і релаксації. На канікулах завжди хочеться зупинитися, затримати подих і … видихнути всю втому!

Життя навколо нас об’єднує всі складові: навчання, соціум, спорт, творчість… Саме останні розвивають  дух змагань, який закладений природою. До перемоги потрібно пройти довгий шлях, наполегливо працювати.

Що робить кожного з нас успішним? Таке запитання поставили перед собою учні 5-Б класу НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів №3-колегіум». Відповіді були різними

Для того, щоб бути успішним і щасливим, людина мусить бути здоровою, а також мають бути здоровими її рідні і близькі.

Здоров’я – це скарб, що передається генетично нам батьками.  Але його потрібно цінувати і берегти все життя!

Мовленнєво-розумова діяльність – єдиний процес творення думки та мовлення – складає підґрунтя для спілкування. Оволодіння учнями основами спілкування є практичною метою вивчення іноземної мови у школі.

Триває яскраве тепле літо. Учні з батьками та друзями проводять багато часу  біля водойм.