Упровадження дистанційного навчання під час карантину - це час для самоосвіти не лише учнів, а й вчителя. Сучасні технології, які впроваджують вчителі школи №3-колегіуму, надають можливість залучити учнів до цікавих форм роботи.

Сучасну школу неможливо уявити без комп’ютерної техніки та комп’ютерних технологій. Усе частіше в навчальних закладах можна почути терміни «інтерактивна дошка»,  «мультимедійна дошка». Не стала винятком і школа №3 - колегіум. Розуміючи вимоги часу, адміністрація закладу поповнила навчальні кабінети цим «дивом техніки»

Для того, щоб навчання було якомога зручнішим, до кожної теми Наталія Володимирівна записує для учнів  відеоуроки. Підбирає максимум цікавого відеоматеріалу та посилання для роботи на сайтах

Інтегровані уроки стають усе більш популярними. Проведення таких занять допомагає ще більше зацікавити дітей навчанням. Усе це – завдяки динамічній роботі, різноманітності способів подання інформації та застосуванню інтерактивних технологій.

Спілкування, як відомо, завжди відігравало важливу роль у суспільстві. І в цьому неодноразово переконувались мої одинадцятикласники, відвідуючи заняття у школі. Зовсім скоро вони вже підуть у самостійне життя. Тому саме зараз хотілось би надолужити все згаяне.

Вчителі початкових класів школи №3-колегіуму намагаються проводити уроки поза межами класу. Один із таких уроків був проведений у цьому навчальному році в 1-А класі в рамках тижня «Світ професій» з курсу «Я досліджую світ».