Наші досягнення

Результатом наполегливої праці колективу школи №3-колегіуму є значні успіхи: педагогічний колектив закладу тричі визнаний «Флагманом освіти і науки України» (2010, 2011, 2012 роки), нагороджений трьома золотими та бронзовою медалями Всеукраїнської виставки «Інноватика в сучасній освіті-2010, 2011, 2013, 2015», п’ятьма золотими, одною срібною та одною бронзовою медалями Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади-2011, 2012, 2013, 2014, 2017,2018, 2019» за розробку і упровадження інноваційних освітніх технологій. Заклад занесений до «Книги пошани. Портрети сучасниць». У 2014 році педколектив став переможцем конкурсу Всеукраїнського видання «Золотий фонд нації».

У 2016 році заклад став переможцем конкурсного відбору шкіл-учасниць цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини», включений до Всеукраїнського науково-педагогічного проекту інноваційної моделі ЗНЗ «Школа майбутнього».

Педагогічний колектив школи №3-колегіуму відібраний для участі у пілотному впровадженні нового державного стандарту початкової освіти у рамках реформи “Нова українська школа”.

У 2018 році за заслуги перед українським народом до Дня працівників освіти трудовий колектив закладу нагороджений Грамотою Верховної Ради України, а у 2019 році директор школи №3-колегіуму Карло Т.А. нагороджена Премією Верховної Ради України.

В рамках виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини-2019» заклад нагороджений пам’ятною відзнакою «Імідж освіти Черкащини» та дипломом.

У 2019 році заклад включений до міжнародного українсько-фінського проекту «Навчаємось разом».

Вчитель англійської мови Голоднюк Н.Ю. увійшла в ТОП-10 вчителів України щорічної національної премії для вчителів-агентів освітянських змін «GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE 2018» та відзначена у номінації «Кращий проект».
Вчитель початкових класів Кирилова О.В. стала переможцем ІІ (обласного) туру та лауреатом ІІІ (Всеукраїнського) туру конкурсу «Вчитель року – 2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу».