Оголошення2

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС „ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ

ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №3-КОЛЕГІУМ”

СМІЛЯНСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

вул.Соборна, 73,  м.Сміла, Черкаська область, 20700

тел.: (04733) 4-05-27, 4-22-35

e-mail: http//koleg-sekretar @smila.com.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Навчально-виховний комплекс

«Загальноосвітня школаІ–ІІІ ступенів №3-колегіум»

оголошує набір учнів

на 2018-2019 навчальний рік:

-        до 5 класу (вивчення іноземних мов, участь у міжнародних програмах та проектах);

-        до 8 класу (поглиблене вивчення української мови та літератури, історії, права та основ фінансової грамотності з інформаційними технологіями,);

-        до 10 класу (поглиблене вивчення української мови, історії, права, наукова діяльність, міжнародна проектна діяльність, співпраця з вищими навчальними закладами України та Євросоюзу).

У нашому закладі на Ваших дітей чекають сучасне освітнє середовище, смачні  обіди, комфортні  умови та  розвиток творчих здібностей через індивідуальний підхід до кожної дитини, цікаві форми роботи, різноманітні гуртки та  спортивні  секції і клуби, поглиблене вивчення іноземної мови за сучасними підручниками із застосуванням комп’ютерних технологій, участь у інноваційних освітніх проектах різних рівнів.

За довідками звертатись за телефонами

4-22-35, 4-05-27

Адміністрація школи №3-колегіуму