В гості до податківців

Другого березня учні 9-А класу школи №3-колегіуму відвідали Смілянську об’єднану державну податкову інспекцію. Працівники інспекції радо зустріли школярів, провели екскурсію всіма відділами. Дев’ятикласників на практиці познайомили з процедурою отримання ідентифікаційного коду, роз’яснили учням, що такий код повинен мати кожен громадянин України.

Під час відвідин Податкової інспекції учні мали можливість поспілкуватися з начальником Смілянської ОДПІ Костянтином Синьогубом за смакуванням чаю. Під час жвавої, невимушеної розмови Костянтин Іванович відповідав на різні запитання школярів, адже учні 9-А класу протягом цього навчального року вивчають курс «Основи податкових знань». Господарі та гості домовились, що наступна зустріч відбудеться в школі-колегіумі, де для учнів буде проведено урок.

Екскурсія для дев’ятикласників виявилася цікавою та пізнавальною.