урок мужності 2

Урок мужності

11 лютого в учнів 2-А класу школи №3-колегіуму пройшов незвичайний урок мужності. До них завітав герой  АТО Сулима Максим Миколайович, командир 6-ої танкової роти, 2-го батальйону 1-ої танкової бригади, випускник  нашої школи 2010 року. Воїн  приїхав на короткотермінову відпустку і завітав на зустріч до школярів.

Коли учасники зустрічі слухали розповідь живого свідка, активного учасника військового протистояння за незалежність України, їхні серця пронизувала гордість за незламність наших героїв, їхню непохитну віру у перемогу над підступним ворогом.

Гість відповів на численні запитання учнів, а другокласники подарували маленькі обереги для бійців,  передали малюнки, листи із побажаннями перемоги та повернення живим до рідної домівки.

Такі зустрічі допомагають дітям на прикладі своїх земляків побачити, що «патріот» – це не просто слово,  відчути гордість за наших захисників Вітчизни.