Славна земля Черкащини

Черкаський край. Наша рідна сторона. Скільки пісень складено, скільки захопливих слів сказано про неповторну красу Шевченкового краю – одного з наймальовничіших куточків України. Черкащина – центр України.  Це  серце  нашої  держави.

З нагоди відзначення  65-ї річниці утворення Черкаської області була  проведена бібліотечна година «Подорож мальовничими куточками Черкащини». Учні дізнались багато цікавих фактів про прекрасну нашу землю, підготували вірші, відповіли на питання вікторини про яскраві історичні події та славне минуле.

Земля, де ми народились, залишиться в пам’яті на все життя, а думки і помисли завжди линутимуть до рідного куточка, його людей, його історії.