Вечорниці у світлиці

Наша Україна славиться на весь світ традиційними святами та обрядами. Здавна  існувала  у нашого народу  чудова  традиція – вечорниці.      Віддаючи шану минулому, беручи усе найкраще у наше сьогодення, ми на вечорницях віддаємо шанурідній мові, пісні, історії. Учні 2-А класу школи №3-колегіуму на «Вечорницях у світлиці» продемонстрували неперевершену акторську майстерність і бажання відроджувати й оберігати народні звичаї, творити добро і сіяти мудрість. Гості  мали можливість оцінити красу та велич українських народних костюмів, обрядів та пісень, зарядитись веселим настроєм.

Учні 6-Б та 8-А класів провели цікавий захід, який називався «Вечорниці на Андрія». Діти із задоволенням грали у різні ігри: «Мішень», «Хто спритніший?», жартували, оповідали цікаві історії, танцювали, співали… Але найбільше всім сподобалося інсценізація-пантоміма казки «Ріпка». Школярі із задоволенням перевтілювалися у різних героїв: діда, бабу, онучку, песика, кішечку, мишку. А закінчився захід традиційно – діти верхи на віниках їхали кусати Калиту.