Зима щедра святами...

Знають народні свята та традиції святкування учні школи №3-колегіуму. Педагоги нашого закладу велику увагу приділяють вихованню в дітей поваги та любові до історичних і культурних традицій українського народу, тому що, на нашу думку, патріотизм молодого покоління – це основа духовності нації, запорука щасливого майбутнього нашої держави.

Цикл новорічно-різдвяних свят розпочався в нашому закладі із проведення улюбленого дійства української молоді – вечорниць.

Учні 7-А та 7-Б класів стали учасниками одного з чудових свят української молоді, зібралися на  Андріївські вечорниці, щоб  поглянути  на минуле та  відчути красу давніх звичаїв і обрядів. Різноманітні конкурси ще раз яскраво продемонстрували усі барви наших традицій та звичаїв, допомогли оцінити скарби нашого талановитого українського народу. Діти  співали українських пісень, танцювали, і кусали калиту. Під час свята панувала атмосфера родинного затишку.

З нетерпінням чекали 19 грудня приходу Святого Миколая учні 3-Б класу. Розучували пісні, готували міні-виставу, прикрашали клас своїми, виготовленими на уроках трудового навчання, виробами. Просили подарунків не лише собі і своїм родинам, а й миру і благополуччя для всієї України. На жаль, наш Миколай не зміг приїхати на наше свято, бо відвідував хворих діток у лікарні, але прислав своїх янголяток, які привезли солодкі подарунки і, про всяк випадок, різочки. Свято принесло задоволення і учням, і нашим незмінним глядачам – батькам.