Цікавий та дивовижний світ, що зветься «Англійська мова»

Цікавий та дивовижний світ,  що зветься «Англійська мова»

26 жовтня на базі школи №3-колегіуму відбулося засідання міської  школи педагогічної майстерності вчителів іноземних мов. Учителі школи №3-колегіуму, які вже другий рік є учасниками пілотного проекту по впровадженню  Нового державного стандарту НУШ, ділилися досвідом роботи з найменшими школярами, своїми знахідками та напрацюваннями під час роботи в пілотному проекті.

Під час майстер-класу  «Використання flashcards на уроках англійської мови в початкових класах» учасники – учителі англійської мови - самі опинились в ролі маленьких учнів та брали участь в різноманітних іграх. Окрім того, вчителі  проводили активності, які допомагають малечі поринути в цікавий та дивовижний світ,  що зветься англійська мова. А фіналіст та лауреат конкурсу Global Teacher Prize Ukraine Наталія Голоднюк розповіла колегам про свою участь в конкурсі, про свої враження та впевненість у тому, що її мрія про створення в місті безкоштовного центру для вивчення іноземних мов справдиться  в найближчому майбутньому.

Людмила Кієнко,

вчитель англійської мови школи №3-колегіуму