«Всі ми друзі –школярі!»

Останні теплі осінні дні радують нас своїм теплом, яскравим сонцем і красою. Так і хочеться поринути в теплоту осіннього сонця, барвистість листя та подарувати один одному гарний настрій.

19 жовтня  учні початкових класів школи №3-колегіуму взяли участь в грі-квесті «Всі ми друзі-школярі». Представники шкільного учнівського парламенту в міському парку культури та відпочинку стали головними ведучими і суддями в цій грі. Кожен клас початкової школи отримав лист-путівку із своїм маршрутом по станціях, яких було десять. Діти із задоволенням по черзі  виконували завдання й отримували бали. По закінченню всі без виключення команди отримали грамоти  за участь та перемогу в різних номінаціях.

Гарний настрій, усміхнені обличчя  та позитивні емоції зарядили наших маленьких школярів на весь день!

Світлана Гаращенко,

заступник директора з виховної роботи школи №3-колегіуму