Підготовка вчителя до роботи в Новій українській школі

2018-2019 навчальний рік є досить значущим в розвитку освіти України, адже саме з 1 вересня 2018 року буде впроваджено Нову українську школу для учнів перших класів.

З метою підвищення фахового рівня та ознайомлення з новими підходами у навчанні  майбутніх першокласників вчителі школи №3-колегіуму Інна Кодола та Наталія Жиганюк успішно пройшли  онлайн-курси на платформі EdEra. Також було організовано очні курси, на яких вчителі практично ознайомлювалися зі створенням ментальних карт, Щоденними 3 та Щоденними 5, особливостями інклюзивного навчання  та використання LEGO в освітньому просторі. Вчитель Інна Кодола пройшла одноденні курси «Гра по-новому, навчання по-іншому» та «Шість цеглинок в освітньому просторі школи» на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Ми готові до роботи в НУШ! Це крок у майбутнє, що сприятиме розвитку творчих здібностей учнів, розкриватиме таланти та індивідуальність кожної дитини.

Інна Кодола,

вчитель початкових класів школи №3-колегіуму