Благодійна акція «З Днем Збройних Сил України, наші захисники!»

Допомога військовим АТО – це той напрямок роботи нашого волонтерського загону «Доброта», який дозволяє робити усе можливе задля того, щоб допомогти нашим солдатам та добровольцям, які захищають на Сході територіальну цілісність і державну незалежність України. Тому учні, вчителі та батьки нашої школи постійно продовжують волонтерську роботу, підтримуючи воїнів АТО.

27-29 листопада члени шкільного учнівського парламенту школи №3-колегіуму оголосили акцію «З Днем Збройних Сил України, наші захисники!», збирали продукти харчування,  листівки військовослужбовцям.  Всі учні закладу з 1 по 11 клас долучились до цієї акції, а зібрану допомогу було передано нашим воїнам волонтером та настоятелем Української Автокефальної Православної Церкви Шевчуком Михайлом Михайловичем.

Дякуємо всім небайдужим за участь в акції та допомогу!

Світлана Гаращенко,

заступник директора з виховної роботи школи №3-колегіуму