Наші досягнення

Результатом наполегливої праці колективу школи №3-колегіуму є значні успіхи: педагогічний колектив закладу тричі визнаний «Флагманом освіти і науки України» (2010, 2011, 2012 роки), нагороджений трьома золотими та бронзовою медалями Всеукраїнської виставки «Інноватика в сучасній освіті-2010, 2011, 2013, 2015», п’ятьма  золотими та срібною медалями Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади-2011, 2012, 2013, 2014, 2017,2018» за розробку і упровадження інноваційних освітніх технологій. Заклад занесений до «Книги пошани. Портрети сучасниць». У 2014 році педколектив  став переможцем конкурсу Всеукраїнського видання «Золотий фонд нації».

У 2016 році заклад став переможцем конкурсного відбору шкіл-учасниць цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини»,  включений до Всеукраїнського  науково-педагогічного проекту інноваційної моделі  ЗНЗ «Школа майбутнього».

Педагогічний колектив школи №3-колегіуму відібраний для участі у  пілотному впровадженні нового державного стандарту початкової освіти у рамках реформи “Нова українська школа” у 2017/2018 навчальному році.